Hírek
2021. Szeptember 01. 06:00, szerda |
Belföld
Forrás: MTI/Fotók: MTI/Varga György
Több mint húsz éve ellopott autóra találtak rá a Zala folyóban

Ipari búvárok találtak rá egy több mint húsz éve ellopott autóra kedden a Zala folyóban, a balatonhídvégi híd közelében.
Kósi Zsolt, a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az esettel kapcsolatban az MTI-nek elmondta: ipari búvárok munkavégzés közben bukkantak rá a Zala folyóban, mintegy három méteres mélységben egy személyautóra. A balatonhídvégi híd közelében talált jármű kiemeléséhez Zalaegerszegről érkezett a helyszínre egy speciális mentőegység, amelyik csörlővel vontatta a folyópartra a kocsit.
Az MTI helyszíni információi szerint a vízből kiemelt Lada vélhetően egy az 1990-es évek vége felé ellopott autó, amiben a kiemelésekor nem találtak emberi maradványokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
Árréskorlátozást vezetne be a kormány a háztartási cikkeket árusító boltokra
A kormány szerdán tárgyalhatja, csütörtökön pedig várhatóan elfogadhatja azt az előterjesztést, amely árréskorlátozást vezetne be a háztartási cikkeket árusító boltokban május közepétől szeptember elejéig
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
Nagy István: zajlik az érintett telepek teljes mentesítése és ha nem lesz újabb fertőzés, akkor heteken belül feloldhatják a korlátoz�
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
NGM: a hazai üzemanyagárak jelentősen kedvezőbbek a szomszédos országok átlagánál
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) legfrissebb adatai alapján Magyarországon az üzemanyagárak áprilisban is érdemben kedvezőbbek maradtak a szomszédos országok átlagánál