Hírek
2017. December 03. 09:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos épülettűz Szegeden
Kigyulladt egy melléképület vasárnapra virradó éjjel a Szeged külvárosában húzódó Cserepes soron; a helyszínen egy elhunyt embert is találtak - közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A tűzhöz a város hivatásos tűzoltóit riasztották, akik két vízsugárral eloltották el a lángokat, majd megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
A tűzoltók az oltási munkálatokkal párhuzamosan egy embert találtak az épületben, akiről a mentők a helyszínen megállapították, hogy életét vesztette - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Belföld
Megtartották az Élet menetét Budapesten
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Belföld
Jellemzően napos, de az átlagosnál hűvösebb idő várható a héten
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de az átlagosnál hűvösebb idő várható a jövő héten: egyes helyeken hajnalban akár 0 Celsius-fok körülire is lehűlhet a levegő, napközben 14-20 fok várható.
2025. Május 11. 11:39, vasárnap | Belföld
Nébih: enyhített a korlátozáson kívüli területeken a ragadós száj- és körömfájás miatt hozott intézkedéseken az állategészség�
Enyhített a korlátozott területeken kívüli térségben a ragadós száj- és körömfájás miatt hozott intézkedéseken az állategészségügyi hatóság - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonság Hivatal (Nébih) szombaton.
2025. Május 11. 11:30, vasárnap | Belföld
Meteorológia: megdőlt a hajnali hidegrekord szombaton
Megdőlt az országos hajnali hidegrekord szombaton: a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírtasson mínusz 4,4 Celsius-fokig süllyedt a hőmérséklet - írta a HungaroMet Zrt. szombaton a Facebook-oldalán.