Hírek
2021. Április 15. 08:33, csütörtök |
Helyi
Forrás: Fekete István Kulturális Egyesület
Fekete Istvánról a Kalendáriumban
Dózsa-Kádár Dóra műsorvezető riportot készített Bodó Imre múzeumalapítóval. A beszélgetés április 16-án (pénteken) 15 órától lesz hallható a Kossuth Rádió Kalendárium című műsorában.
Az interjúban többek között szó lesz a nagy magyar írónk életéről, munkásságáról és a dombóvári múzeumról is.
Az idén kerül sor a Fekete István író életét bemutató dokumentumfilm-sorozat forgatására, melyben többek között felkeresik a dombóvári emlékhelyet is. Babay János producer pedig göllei származású fiatalember, aki szívén viseli a falu sorsát és tiszteli Fekete Istvánt, erről tanúskodik a Göllei bocskor Facebook oldala is.
Fekete István Kulturális Egyesület
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 08. 08:41, csütörtök | Helyi
Borversenyt tartottak Gyulajon
A helyi önkormányzat szervezésében május 7-én megtartották a gyulaji gazdák hagyományos borversenyét.
2025. Május 07. 10:00, szerda | Helyi
„Amerre a labda gurult, arra mentem én is.” - Buzánszky Jenő
Május 4-én volt 100 éve, hogy Buzánszky Jenő, az Aranycsapat hátvédje Újdombóváron megszületett. Ebből az alkalomból három helyszínen szerveztek megemlékezést a városban.
2025. Május 05. 16:24, hétfő | Helyi
Jelentkezz honvédelmi táborba!
Több, mint egy tábor! Kaland, kapcsolat, kihívás! Kattints az alábbi hirdetésre és jelentkezz május 15-ig!